Skocz do zawartości

Welcome to Rap i HipHop Forum | Hip Hop, Rap, RnB
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

MC Majkel

MC Majkel

Rejestracja: 16 lis 2009
Poza forum Ostatnio: maj 15 2016 02:22
*****

W temacie: Video Klipy Typu Pov

20 luty 2016 - 12:54

Wchodząc w ten temat, spodziewałem się raczej czegoś takiego

http://www.youporn.c...out-her-braces/

 

To absolutnie losowy strzał z tej strony, jak ktokolwiek to zobaczy, niech sobie przewinie gdzieś później, akcja się zacznie pewnie.


W temacie: Sondaż Prezydencki Rapgra.Com

25 czerwiec 2015 - 06:24

Póki co na jesieni bliżej mi do powstającego ruchu Brauna. Grzechu swoje odchyły ma, ale kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym.

Daj jakieś info, bo szczerze, to pierwszy raz słyszę o tym.

Natomiast, jeśli chodzi o Korwina, to nie wiem, o co jemu chodzi. A szczerze mówiąc, wkurwia mnie już trochę, on jak i Wipler. Dodatkowo, coraz bardziej mam bekę z tych wielkich myślicieli, wielce oświeconych wolnościowców, których nie przekonasz, że minimum państwowej edukacji, służby zdrowia to konieczność i leży w interesie państwa. A związki zawodowe (nie to co w obecnej postaci) to niestety konieczność dziejowa, która, wbrew temu, co niektórzy myślą, ma swoje plusy, bo jeśli ktoś reprezentuje interesy pracownika, a te w zdrowy sposób są respektowane, oddala społeczeństwo od rewolucji #WielkaBrytaniaXIXwiek. To dlatego, że byli tam ludzie z głową, nie było tam nigdy żadnych wielkich rewolucji.

 

158px-JKRUK_20130323_BEATA_SZYDLO_BUSKO_Beata Szydło na Premiera! ZNOWU BABA!?

Co myślicie na ten temat? Ja osobiście nie jestem przekonany, chuj wie, co z tego wyjdzie. Natomiast dobry ruch ze strony pisu(jakkolwiek ich nie znoszę). Ciekawe, czy będzie powtórka z 2005-2007. I w sumie, coś czuję, że, od jesieni, będą rządzić.

I w sumie, trochę boję się tego, bo jeśli będą chcieli swoje pomysły zrealizować, to też dziękuję. I chuj z tymi kwestiami światopoglądowymi, bo to nie jest opcja(raczej), która narzucałaby ideologię w taki sposób, jak byłoby to w wypadku palikotów itp. Bardziej obawiam się, że pójdą zbyt mocno z socjalnymi sprawami. A nie za bardzo dobry pomysł.

Natomiast, kto będzie po pisie!? 


W temacie: Cześć Tu Kasia...

25 czerwiec 2015 - 06:08

Czy to Bigga? xd

A miałem  bekę z K.Koseckiego, jak ubierał się w damskie ciuchy(dalej to pewnie robi).

Ale może to taka moda, albo, kurwa, mają jakąś misję  :huh:

z17007787P,Marcin-Boronowski-znany-we-Wr

 

http://wroclaw.gazet...eologii__I.html


W temacie: Sondaż Prezydencki Rapgra.Com

14 czerwiec 2015 - 07:47

Zwłaszcza tych ostatnich, którzy zdaje się wciąż nie rozumieją że wynik wyborów obnażył działalność krula i debilizmy które pieprzy dla atencji (albo z demencji).

To jest dobry temat do przemyśleń. Czy Korwin boi się sukcesu? Czy jest świadomy tego, że to, co mówi nie miało by racji bytu w naszym państwie? Co za tym idzie, czy można wysnuć tezę, że Korwin wyrósł z Korwinizmu!?

Dobra beka, że ludzie nie są świadomi tego, że taka radykalna zmiana w tym kierunku, który proponuje JKM, może spowodować niezadowolenie w społeczeństwie i nawrót nastrojów socjalistycznych. I jak to zatrzymać? Siłą? Zmusić ludzi do "wolności"? Gdzie tu wolność, panie Korwin?


W temacie: Sondaż Prezydencki Rapgra.Com

08 czerwiec 2015 - 10:11

Czy ktoś wie, kto stoi za Kukizem?

Czy wynik wyborów do PE[7%KNP(R.I.P)] miał znaczenie w kwestii pojawienia się anty-systemowego p.Kukiza w świecie wielkiej polityki?

Czy mamy jeszcze wpływ na losy państwa i czy JOWy zmienią Polskę?

Paweł Kukiz dostanie się na jesieni do sejmu, dzięki głosom wyborców Korwina, PO, PiS, SLD i PSL, TR i całej reszty?

 

Nie wróżę sukcesu, pomimo "ponad 20% poparcia". Czy aby na pewno wyborcy Kukiza są świadomi, kogo popierają? Jeśli tak, to i chciałbym wiedzieć, dlaczego warto zagłosować na tą opcję(wyłączając argumenty o JOWach i rozpierdoleniu systemu).