Skocz do zawartości

Welcome to Rap i HipHop Forum | Hip Hop, Rap, RnB
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

Wybory Parlamentarne 2015

#jkm2015 #teamKorwin #młodekuce

91 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory Parlamentarne 2015 (34 użytkowników oddało głos)

Kogo głosem swym obdarujesz 25 maja, szanowny, kurwa, forumowiczu?

1. PO (2 głosów [5.88%])

Procent z głosów: 5.88%

2. PiS (2 głosów [5.88%])

3. SLD (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

4. TREP (0 głosów [0.00%])

5. KNP (25 głosów [73.53%])

Procent z głosów: 73.53%

6. Zieloni (1 głosów [2.94%])

Procent z głosów: 2.94%

7. Ruch Narodowy (2 głosów [5.88%])

8. Polska Razem (0 głosów [0.00%])

9. PSL (1 głosów [2.94%])

10. Solidarny Ziobro (1 głosów [2.94%])

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

RICH OFF COCAINE

RICH OFF COCAINE

Nigdy nie byłem typem...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5906 postów
  • Hobby:Uczciwe życie, oczywiście
  • Jaranko:Dirty South
  • Hejtuje:Truskul

Midgets and a clown, I'm living the dream :blink:. Donald Tusk osiągnął największy polityczny sukces w historii III RP i przez 2 kadencje miał realną władzę, tak więc hołd dla króla. Oczywiście nie ze wszystkim się  z nim zgadzam, Free Mariusz Trynkiewicz. Korwin ostatnio w TVP miał rację i Donald realizuje program PiS i to co w sondażach i badaniach opinii publicznej wyjdzie na plus. A propos Korwina, czy ktoś kurwa moderuje jego chujbuka? Sama gimbaza tam szaleje, wkleja memy, wyzywa od Ozjasza i każe masakrować - nikt normalny i poważny nie będzie głosować na taki pierdolnik. Aha, co do PiS-u to ludzie twierdzą, że będzie mniej kradł, otóż chuja prawda. Bezideowa PO ukradnie mniej niż sekta smoleńska, które kradnie z ideologii, a więc bez wyrzutów sumienia i do tego ogromne kwoty na "zbożny cel". Psie Sabo, forumku - nie idźcie tą drogą! Ruch(a) Palikota niestety nie wypalił, przefarbowany Janusz (dawny wydawca katolickiego "Ozonu") stracił swój vibe i świeżość, Leszek Miller przejął znudzony elektorat żydokomuny i idzie po władzę, bo z Tuskiem jest już po słowie i taka koalicja z PSL najpewniej powstanie. I nie zmieni tego żaden Manieg, czy Arross w garniturze akwizytora.

Tak więc, czy chcecie czegoś takiego:

Faszyzm w czystej postaci, chyba naprawdę trzeba odjebać tych pisowskich zdrajców. Tylko wolność, równość i wolne konopie! Zapraszam do dyskusji, mnie nie będzie przez jakiś czas, bo wyjeżdżam do Spain, ale wrócę - szykujcie się na homo rap.

• 0

Domino

Domino

Playerr

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1447 postów

Na kogo głosować, forumku? Na kogo głosować? Przecież w Polsce na prawdę nie ma żadnej partii, która może coś ludziom zaproponować (ciekawe czy gdzieś na świecie istnieje partia polityczna, która nie jest tylko bandą populistów nastawionych do dorwania sie do koryta?).

• 0

Dołączona grafika

eMKun

eMKun

Człowiek seniorra

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1127 postów
  • Jaranko:Eastcoast

Wydawałoby się znaczący polityk,  już od dłuższego czasu pełniący władzę, a nawet skłamać nie potrafi  :wacko:  :wacko:  OJ DONEK WARIACIE.

A tak nawiasem, JEBAĆ UNIĘ. 

• 2

MM_LVLs_TTFI.jpg
TYLKO LEJKERS
MECZARTSY

RICH OFF COCAINE

RICH OFF COCAINE

Nigdy nie byłem typem...

• Members
  • 5906 postów

:lol: Chuj wie czemu sześciolatki mają iść do szkoły, pewnie Merkel czy jakiś inny Żyd z Unii sobie to wymyślił. Zresztą to bez znaczenia, te bachory siedzą cały dzień i uczą się bzdur chuja potrzebnych komu. Tu trzeba system oświaty zreformować, godziny lekcyjne skrócić i połowę nauczycieli wypierdolić. Po drugie dobra beka, bo pytanie o cel zadane przez tę babkę spaliło Tuskowi obwody we łbie, bo to pytanie w stylu "po co żyć?". 

Trzeba wyjebać ulgi/dotacje i uprościć prawo, emerytura minimalna dla wszystkich od TERAZ, z powodów demograficznych ściągnąć Polaków z Kazachstanu, Litwy i innego wypizdowa i tych jebanych karłów z pis mówiących jak mam żyć i co myśleć WYPIERDOLIĆ W PIZDU. To wszystko da się zrobić od ręki i jeśli Korwin skończy opowieści o wolnym rynku, karze śmierci, Hitlerze i prywatyzacji wszystkiego i zaproponuje REALNY program i plan jego wdrożenia to dostanie 110% głosów KURWA WY JEBANE WAFLE.

Pozdrawiam, EMA WACEK.

• 2

MC Majkel

MC Majkel

PREMJUM USER

• Members
  • 1916 postów
  • Jaranko:Westcoast

Zagłosuje na korwina, bo i tak nic nie tracę. Mogliby w sumie zrobić jakiś taki lajtowy program, na początek, bo od razu chcą wszystko sprywatyzować, zlikwidować, a tak na prawde to pewnie i janusz nie wie, jak by to miało wyglądać. A ludzie się boją, bo jak im zlikwidują zus to pozdychają z bidy i chuj. To zagłosujemy na po bo oni zabierają bogatym i dają nam, biednym.

Ruch Narodowy to chyba następna kopia PiSu, więc beka z nich, bo na samym patriotyzmie daleko nie zajadą. A na lewakuw nie mam zamiaru głosować, bo ponieważ

W sumie, to powinny być jakieś testy przed wyborami. Żeby było wiadomo, że ktoś ogarnia na kogo i dlaczego głosuje, a nie jak w lotku

• 0

R.I.P211102_150079399387_5184643_q.jpg

R.I.P       1V1jl8U.gif

The Drunken Master

The Drunken Master

Medrzec o twarzy glupca .

• Members
  • 6718 postów
  • Hobby:Rucham kurwy ze swoja dziewczyna trzeba cos wiecej ?
  • Jaranko:Eastcoast

Kazdy lepszy od kaczynskiego jak ja tego karla nie lubie no kurwa , typ ktory jest kompletnym golasem pierdolonym nie ma pojecia o tym jak sie robi hajs i do niedawna nawet konta w banku nie mial . Bedzie pierdolil o gospodarce jeszcze pierdolony do owsiaka sie sadzi . PEWNIE SKORO ROBI COS DLA INNYCH TO MA WPIERDALAC CHLEB Z PASZTETOWA I MIESZKAC Z RODZINA NA KAWALERCE WTEDY BEDZIE SPOKO .

Owsiak to dla mnie swietosc a nie jakis boziopapiaz . Hajs sie ma zgadzac bo tyle co on dobrego zrobil po rozjebanej rozkradzionej gospodarce to nikt nie zrobil . Pozdrawiam Pana prezesa rekawica bokserska w sam srodek dupy .

Dobra koniec tej mowy nienawisci przyjaciele rosjanie !

• 0

12006321_922282311181357_340763390293731

ELO ZAWISC BEKA DOBRE PROWO TEGO NAUCZYLEM SIE ZYJAC FORUMKOWO !

MC Majkel

MC Majkel

PREMJUM USER

• Members
  • 1916 postów

Prowo? Alkohol? Jaranie? Czy ty tak zawsze, serio? Bo czasem już nie ogarniam

• -1

R.I.P       1V1jl8U.gif

Manieg

Manieg

Seniorra człowiek od ruchania dziwek

• Video Mafia
  • 5670 postów
  • Jaranko:Truskul

Jakby komu przyszło do głowy głosować na ten nowy twór Polska Apple czy jakoś tak:

522434_785399944822226_955168811_n.jpg

Gowin aka od teraz już jestem wolnorynkowcem. Przez 7 lat jebałem Was w dupę, ale cicho xDD

• 1

dobre wykonawce polecam
24gpobd.jpg

RICH OFF COCAINE

RICH OFF COCAINE

Nigdy nie byłem typem...

• Members
  • 5906 postów

Głosował, bo jest dyscyplina partyjna. Dzisiaj czytałem chyba we "Wprost", że Gowin od dawna kolaboruje z JarKaczem i po wyborach mają rządzić razem... Wkurwia mnie poza tym, że nie można w necie znaleźć żadnego większego neutralnego politycznie portalu komentującego sprawy społeczno-gospodarcze, bo wszystko to albo pisowskie pojeby, albo opłacone pachołki władzy. Natomiast polecam to:

Piękne flow xD

• 1

Cuzzin

Cuzzin

Ziomek ziomka seniorra ziomka

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Hobby:HUSTLING

jest tu na forumku jakis libertarianin moze? ogolnie bardzo ciekawy nurt, chociaz z ciekawosci mozna poczytac http://libertarianin...rianizmu_wm.pdf

• 0
Dołączona grafika

robson

robson

forumowy penetrator

• Administrators
  • 10280 postów
  • Hobby:hobbitulista

EMA WACEK ALE POLECIAL NA WYSPY SWIETEGO HUBERTA

• 0

RICH OFF COCAINE

RICH OFF COCAINE

Nigdy nie byłem typem...

• Members
  • 5906 postów

Libertarianizm to taka sama utopia jak komunizm. Każda akcja wywołuje reakcję, zawsze pośrednio wpływa na innych i wywołuje pewne skutki. Po drugie wolny rynek nie ma sensu, gdy wokół otaczają nas państwa uprawiające silny interwencjonizm gospodarczy i używają go do działań politycznych wobec sąsiadów, np. Rosja. Ogólnie idea nie jest zła i jest reprezentowana właśnie przez Korwina... i anarchistów. Jest to przeciwieństwo PiS-u, który elementy narodowe i zakazy/nakazy łączy z socjalnymi w sferze gospodarki, będąc realnym następcą NSDAP. 

Temat jest o polityce, a nie o ideologiach, bo dyskutujemy praktycznie, a nie czysto teoretycznie. Ja sam widzę sens w łączeniu pewnych działań zapożyczonych nawet ze skrajnych obozów. Np. łatwo będzie wyeliminować aborcję, jeśli dziecko będzie można od razu sprzedać na wolnym rynku rodzinie bezpłodnej. "Walka z bezrobociem" mogłaby się oprzeć np. na mobilizacji do wojska wszystkich chętnych - lepsze to niż zasiłki, które należy zlikwidować. Oczywiście dla jakiś typów bez nóg, czy pierdolniętych downów coś tam nawet państwo mogłoby sypnąć. Powtarzam, nie ślepa ideologia, tylko praktyka.

Np.:

Zauważcie, że poza tym religijnym bełkotem Cejrowski całkiem sensownie mówi, jednak np. przy sprawie wolnościowej krzywi się i krzyczy o szkodliwości narkotyków. To po chuj nam wolna wola od Boga, jak nie można za siebie decydować zjebie? xD. Tak więc powtarzam po raz trzeci: sceptycyzm, krytycyzm, realizm, a nie bujanie w chmurach.

• 1

snowman8732

snowman8732

Hustler

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 984 postów
  • Hobby:CS

Wybór jest tylko jeden.

obama-yes-we-can.jpg

A kto nie pójdzie na wybory ten dostanie od Drunkena z rękawicy bokserskiej w sam środek dupy :D

• 0

tumblr_mej7xa1vVP1qjd7k7o1_500.jpg

RICH OFF COCAINE

RICH OFF COCAINE

Nigdy nie byłem typem...

• Members
  • 5906 postów

Tusk: Polacy nie usłyszą ode mnie "tak, będą niższe podatki"

Dziś mogę przepraszać za to, że będąc w opozycji, domagałem się niskich podatków. Teraz mam już duże doświadczenie jako premier, jesteśmy w UE. Duże grupy społeczne oczekują większej opieki państwa, lepszych usług. Przyznaję, że mamy w Polsce nie najlepszy poziom usług publicznych. Narzekamy na służbę zdrowia, emerytury, ale jednocześnie chcielibyśmy jak najmniej pieniędzy oddawać na te cele. Polacy nie usłyszą ode mnie "tak, będą niższe podatki", ale będziemy dbać, żeby poziom usług coraz wyższy - tłumaczył.

Co tu się odpierdala?  :huh: Panie premierze, psie Sabo! Nie idźcie tą drogą! Kolejny kurwa za JarKaczem biliony wyczaruje xD.

W temacie:

xD

• 0

robson

robson

forumowy penetrator

• Administrators
  • 10280 postów
  • Hobby:hobbitulista

zamykam/

PS

10246452_10152123846754366_1504192762670

• 4

Thug

Thug

Znajomy seniorra

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Teraz Riczi masz rozdarte serce, liberalny Korwin-Mikke czy ukochany Premieru Tusku, który powiedział już że jest socjal-demokratą i żałuje że chciał obniżyć podatki. Po której stronie barykady staniesz? 

• 2

IMMA THUG

0.jpg

Manieg

Manieg

Seniorra człowiek od ruchania dziwek

• Video Mafia
  • 5670 postów
  • Jaranko:Truskul

Tradycyjnie ankieta na forumku musi być. (do Ełroparlamenta)

Możemy się pochwalić próbom 10 osub xd

• 5

dobre wykonawce polecam
24gpobd.jpg

RICH OFF COCAINE

RICH OFF COCAINE

Nigdy nie byłem typem...

• Members
  • 5906 postów

Tusk </3. Thug, mój e-przyjacielu - nie jestem rozdarty. Głos leci oczywiście na starego trolla Ozjasza G., który mimo że dziecinnieje na starość i dalej wspomina o tym, że Niemcy się rozwijają w tempie minus 2% (chuj, że tam bezrobocia nie ma, ostatnio nadwyżka budżetowa jest i dojebany socjal) - ma szanse na wejście i zmianę tej gry. Śledzę w mediach zmasowany i skoordynowany atak na JKM i uwielbiam ten ból dupy przedstawicieli innych partii, kiedy KNP ma powyżej 5% w sondażach xD.

Przypominam też, że Korwin pochodzi z Niemiec - jedynego kraju, który potrafił zrobić w Polsce porządek.

• 0

S U L L I V A N

S U L L I V A N

Seniorra człowiek z bramki w klubie

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1453 postów

Zagłosuje na korwina bo lubię jego wonsa

• 0

htlm.gif

Spoiler

MC Majkel

MC Majkel

PREMJUM USER

• Members
  • 1916 postów

http://wiadomosci.wp...l?ticaid=112bc2

;) 

Tusk manipuluje 'demokracją'. Najpierw bojkot referendum, w międzyczasie poparcie majdanu w obaleniu legalnie wybranego prezydenta, a teraz to... no to mamy ładno demokracje

• 0

R.I.P       1V1jl8U.gif

Dodaj odpowiedź