Skocz do zawartości

Welcome to Rap i HipHop Forum | Hip Hop, Rap, RnB
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

Andrzej Duda Robi Uda !111

korwin nie żyje zeus małpa

1 odpowiedź w tym temacie

RICH OFF COCAINE

RICH OFF COCAINE

Nigdy nie byłem typem...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5906 postów
  • Hobby:Uczciwe życie, oczywiście
  • Jaranko:Dirty South
  • Hejtuje:Truskul

Nie wiedziałem, że naszym prezydentem został kulturysta. Głównie z tego powodu, że ostanie parę miesięcy spędziłem w Monarze. Wychodzę, dzwoni telefon z Białego. Żyły nie są już zapadnięte, więc 20 gram alfy-PVP właśnie zapierdala kurierem na chatę. A na chacie? Na chacie rozpierdol, śmierdzi gównem, no i plakaty z piłkarzami ktoś pozrywał. Chuj, nie ma co żreć, ale i tak nie jestem głodny, wolę zapierdolić w kanał. Żona prezydenta to żydówka, Sikorskiego też, więc liczę na walkę o pokój USA z Rosją do ostatniego Polaka. Korwin, Michalkiewicz i Braun jednak mieli rację, a wy nazywaliście ich wariatami! Szumi też dobrze prawi zresztą, trzeba w tym kraju zapewnić równe warunki startu dla wszystkich, czyli wygazować żydostwo, z tymi kurwami nie wygrasz, nawet na wolnym rynku :(. Kurwa jednak bym coś zjadł, bo rzygam samą żółcią. Pomyśleć, że do niedawna moim problemem było to, żeby uważać na imprezie firmowej, bo w korpo jak wiadomo jest dużo homosiów. Narzeczona nawet żartowała, że mi coś dosypią i zgwałcą. Co ona kurwa myślała, że to ja jestem w niebezpieczeństwie? Kiedy na imprezie gaśnie światło to jakiś Lewy w masce, czy (tfu!) Leo coś mi zrobią? TO JA ZAKŁADAM SKÓRĘ I WYCIĄGAM DILDO, SKYLER!

comment_YBS9dEUPwHAxY6O36FAhv6HIbuaQKUN5

• 4

0-Dog

0-Dog

HAU HAU WRRRRRRRRRRRR

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów
  • Jaranko:Truskul
  • Hejtuje:Mid-west

• -1

stasiek-wielanek_505568.jpg

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: korwin nie żyje, zeus, małpa