Skocz do zawartości

Welcome to Rap i HipHop Forum | Hip Hop, Rap, RnB
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

Mundial 2014 W Brazylii

- - - - - O-Dog piłka gała chuj cwellos ronaldiiiiiiiinjo

140 odpowiedzi w tym temacie

snowman8732

snowman8732

Hustler

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 984 postów
  • Hobby:CS
  • Jaranko:Dirty South
  • Hejtuje:Truskul

Jak tam ziomki tasujecie już pod wielkie święto futbolu?

W czerwcu będzie sie działo. Można by narzekać że przez rożnicę czasu niektóre spotkania będą sie rozgrywać o 0.00, czy 3.00 czasu polskiego, ale chuj. Nie spać, oglądać! :)

W temacie można obstawiać zwycięzców, wyniki meczów, kto wyjdzie z grupy itp.

Ja tam se mówie że bedzie 1-0 dla Niemców w finale z Hiszpanią, ale to tylko moje zdanie więc bez spinki ;)

2014_FIFA_World_Cup_Brazil1-664x374.jpg

confederations-cup-fifa-2013-brazil-worl

article-2204405-150DB5D3000005DC-270_634

article-2560646-1B8B06D200000578-720_306

61c704f8bcf08f441d6b7b8efadd247c-brazil-

• 0

tumblr_mej7xa1vVP1qjd7k7o1_500.jpg

Soap

Soap

Ziomek ziomka seniorra ziomka

• Members
  • PipPipPip
  • 52 postów
  • Jaranko:Eastcoast

brazylia wygra nie ma szans zeby nie wygrali

grają u siebie i mają scolariego

• 0

diddy.jpg

Jamalcar

Jamalcar

Głodny życia

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 971 postów

Deutschland, Deutschland über alles,

Niemcy wygrają. Jeżeli nie wygrają to będę mocno zaskoczony. Liczę, że Belgowie namieszają.

• 0

Smugga#2

Smugga#2

• Members
  • PipPipPip
  • 64 postów
  • Hejtuje:Eastcoast

Angole namieszajom !

• 0

mrbvaa.gif

Parlae

Parlae

• Video Mafia
  • 5385 postów

Oby tylko Hiszpania nie wygrała. Czas zakopać ostatecznie truchło tiki-sraki.

Ja tradycyjnie mocno za Anglią i Portugalią. Urugwaj i Begia też spoko. Ci drudzy mają skład nawet na półfinał, ale zobaczymy jak to będzie.

• 0

tumblr_n5a2dl4ogS1qct4pso1_400.gif

durka

durka

Znajomek ziomka seniorra

• Members
  • PipPipPipPip
  • 192 postów

Mocno za synami Albionu, jak zawsze. Poza tym Belgia, no i Brazylia. Oby tylko nie Espania i Szwaby.

Pewnie tak nie będzie, ale Japonia też coś może ugrać, takie mam przeczucie

• 0

Smugga#2

Smugga#2

• Members
  • PipPipPip
  • 64 postów

Mocno za synami Albionu, jak zawsze. Poza tym Belgia, no i Brazylia. Oby tylko nie Espania i Szwaby.

Pewnie tak nie będzie, ale Japonia też coś może ugrać, takie mam przeczucie

Up mocny.Angole mają teraz mocny team a dawno nic nie ugrali czy zaistnieli poważnie w grubszej imprezie.Japonia taka słaba nie jest ale grupe ma dośc wyrównaną i tam może każdy awansować.W finale napewno nichciałbym widzieć Hipszpanów zresztą na 100% tam nie zają a szwabsony to już co innego chociaż też niech wypierdalają.

• 1

mrbvaa.gif

laweciarz

laweciarz

Seniorra człowiek od ruchania dziwek

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5733 postów
  • Hobby:( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Jaranko:Truskul

Chciałbym zobaczyć rozpierdalającą Belgię, mają potencjał. 

• 0
Dołączona grafika
"Kochać tą grę, to jest pierdolony wymóg"

Smugga#2

Smugga#2

• Members
  • PipPipPip
  • 64 postów

He he po artykule na wp... każdy jara sie belgią :D

• -1

mrbvaa.gif

TIking

TIking

Człowiek seniorra

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 761 postów

powiem wam, ze co 2 lata wszyscy mówią, że niemcy maja pake nie do rozjebania a na koniec dzieje się tak :

albo tak

i niemiaszki płaczą

• 4

1znlg6e.jpg
THAT'S ROMANCE THAT'S ROMANCE THAT'S ROMANCE

H8er

H8er

Culé

• Members
  • 2236 postów
  • Hobby:Literatura XX-lecia międzywojennego, fotografia, stymulacja zmysłów poprzez smaki, kolekcjonowanie płyt winylowych, kuchnia orientalna oraz ruchanie lachonów.

Anglia nie wyjdzie nawet z grupy, chłopaki. Trzymam kciuki za Argentynę. 

• 1

tumblr_mwppstlwOG1rdki9io1_400.gif

james_bond

james_bond

007

• Members
  • 2790 postów
  • Hobby:wykonywanie rozkazów Jej Królewskiej Mości
  • Jaranko:Westcoast

Argentyna nie wygra, bo jest chujowa w obronie, a takie MŚ to mega taktyczna rozgrywka. Włosi też słabo ze składem, tak samo jak Anglia, czy Brazylia. Hiszpania wypalona. Belgia ma za młody i niedoświadczony skład na takie imprezy. Może Uruwgaj coś ugra. Ogólnie liczę na jakieś latinoamericano kraje w półfinałach 

• 0

Arross

Arross

Celtic

• Administrators
  • 7396 postów
  • Hobby:Zróżnicowane
  • Hejtuje:Mid-west

^ Urugwaj bez Suareza to nie ta sama drużyna. Belgia nic większego nie ugra z tak niedoświadczonymi zawodnikami. Co najwyżej zbiorą doświadczenie na kolejne turnieje.

Zawsze kciuki za Argentynę i Włochy!!!

• 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

james_bond

james_bond

007

• Members
  • 2790 postów

Zawsze kciuki w doł za Włochy na piździe!!!

• 3

Jigga

Jigga

Człowiek seniorra

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 666 postów

Liczę że makarony rozpierdolą ten mundial w pizdu a Balotelli znowu odjebie jakiś epicki numer, najlepiej grając do porzygu catenaccio i wybijanie piłek na auty itd. tak co by januszom i gimbazie rozkurwiło mózgi na amen z wśiekłości że znowu ci źli Włosi kończą marzenia tym słodziutkim i cool drużynom jak Anglia, Niemcy czy Portugalia itd.

Anglia na każdym turnieju jest lansowana na faworyta a jak zaczyna się turniej to dostają wpierdol od pierwszego napotkanego przeciwnika i synowie albionu pierwsi jadą do domu ze sztylem w dupie, najbardziej przereklamowana reprezentacja ever, zresztą anglicy z natury są chujowi w piłkę więc nie czaję tej podjarki nimi.

Niemcy są mocni ale nie mają charakteru żeby sięgnąć po złoto, pewnie znowu dojdą do półfinału i odpadną. Hiszpania już wypalona więc raczej nie zdobędzie medalu.

Ciekaw jestem Brazylii, dobrą mają reprę ale wkurwia mnie ten hajp na nich i tym cwelem Neymarem - kiedyś ich lubiłem ale teraz liczę że dostaną wpierdol.

Ogólnie będę za Włochami i Argentyną (choć Lessie pewnie chuja zdziała).

ps

Ciekawe ilu europejczyków wróci do domów w jednym kawałku, chłopaki na fawelach pewnie już podwijają rękawy. Choć sam bym tam pojechał wygrzać jaja na plaży w Rio albo ruchnąć jakąś latine.

• 0

tumblr_nigizegw5E1rnxn7co1_500.gif

james_bond

james_bond

007

• Members
  • 2790 postów

kurwa z 10-15 lat temu to może i Anglia była przehajpowana, ale obecnie chyba nikt, oprócz ich kibiców nie widzi ich powyżej ćwierćfinałów.

Niemcy też nie są słodziutką cool drużyną tylko taktyczną maszyną do wygrywania

Brazylia ma chujowy skład i broni ich tylko gra na własnym podwórgu

• 0

MinipoL2

MinipoL2

Seniorra człowiek z bramki w klubie

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1498 postów

Brazylia napewno skonczy z jakims medalem, no kurwa musza. tez posuche maja juz pd 2 mundiali, maja mega moc w obronie, scolariego, swoje podworko.

Belgia za mlody i niedoswiadczony sklad, za duzo osob na nia stawia, pierwsza wielka impreza od wielu lat, to nie wypali. co nie zmienia faktu, ze trzymam kciuki za chlopakow.

Makaronierro tez cos ugraja, jestem o to spokojny. Chociaz kontuzja Montolivo przed sama impreza to nie byle jaka strata.

Afryka jak zawsze jedzie z bunczucznym nastawieniem, ale jesli wyjdzie 1 ekipa z grupy to juz sukces bedzie.

Urugwaj chyba jeszcze liczy na Suareza. Jesli pojedzie w jako takiej formie to na polfinaly maja szanse.

Kurwa, ze Falcao wypadl. Gdyby byl w formie stawialbym na Kolumbie jako czarny kon Mundialu.

Chuj w dupe Tiki-Srace. Po same jaja, bez lubrykantow.

Synowie Albionu jak co impreze wroca przed polfinalami. O ile nie wczesniej. Chociaz obok Włochów druga druzyna, za ktora jestem calym sercem.

Argentyna tez chuja ugra, sam Demichelis obrony nie utrzyma. Jedzie on na mundial tak wgle?

Nikt nic nie pisze o Francji, Oranje. I slusznie w sumie, nie spodziewalbym sie za wiele po nich.

Jeszcze oddam swoj glos na Bośniakow, moga namieszac.

Aaaaa i jeszcze Niemiaszki. Nie lubie skurwieli, ale jedni z faworytow jakby nie bylo, stawiam na jakis medal dla Szwabow. Kurwy.

• 1
90% hajsu na kobiety i używki. Reszte marnuje.
Dołączona grafikaDołączona grafika

The Drunken Master

The Drunken Master

Medrzec o twarzy glupca .

• Members
  • 6718 postów
  • Hobby:Rucham kurwy ze swoja dziewczyna trzeba cos wiecej ?

Pierdolicie tam faworyci itd.

Wiadomo kto wygra juz z gory .

Spoiler

• 1

12006321_922282311181357_340763390293731

ELO ZAWISC BEKA DOBRE PROWO TEGO NAUCZYLEM SIE ZYJAC FORUMKOWO !

Pennywise

Pennywise

Evil Clown

• Video Mafia
  • 4078 postów

ps

Ciekawe ilu europejczyków wróci do domów w jednym kawałku, chłopaki na fawelach pewnie już podwijają rękawy. Choć sam bym tam pojechał wygrzać jaja na plaży w Rio albo ruchnąć jakąś latine.

Bez znajomości języka portugalskiego chuja byś tam wyruchał, wiem, bo byłem. Różnica między polkami a latynoskami jest taka, że w Polsce wbijasz do klubu, łapiesz w tańcu szmule za biodra, świrujesz kilka minut i już chce się z tobą jebać, bez zbędnego pierdolenia czy jest sama, gdzie pracuje itd., do latynosek trzeba najpierw gadać, gadać i gadać i dopiero chcą się z tobą ruchać, nie zapomnij kurwa, że Paulo Coelho jest z Rio i te jego jebane smęcizny mniej więcej oddają charakter mieszkających w tym mieście ludzi. Dodatkowo mniej więcej co 30 cipa zna angielski (real talk) - taka zwykła co mijasz na ulicy - więc twoje szanse były by znikome, chyba, że jesteś kurwa sterydowym Guliwerem to ewentualnie operując po angielsku wyruchałbyś jakąś kurwe po taniości. Dlatego ja za wczasu wykułem się hiszpańskiego i portugalskiego i nie mam żadnych problemów z jebaniem latynosek, a byłem już w Meksyku, Brazylii i Urugwaju i powiem ci, że Brazylijki trzeba najdłużej urabiać kolorowym pierdoleniem. Tusk ty chuju pierdolony! Oczywiście nie mówie o szmulach z faveli, bo nie dość, że z jebanymi pizdami ciężko dogadać się nawet po portugalsku, to są gorsze niż zawodowe kurwy, za wszystko chcą hajs, a wyglądem czasami przypominają Drogbę albo Samuela Eto'o. Co do przestępczości w Rio to uważam, że jest to kurwa sprawa przereklamowana. Przy plażach na Copacabanie, Ipanemie czy Barra da Tijuca masz policyjne posterunki rozstawione obok siebie średnio co 200 metrów. W okolicy favel w Rio jest bezpieczniej niż w centrum Porto Alegre gdzie jak dotąd jedyny raz w całych tych moich podróżach po Ameryce Południowej i Środkowej zajebał mi aparat 50-kilowy murzyński jebany szczur. Na czas MŚ myślę, że przestępczość w Rio może być praktycznie zerowa, bo tamtejsi policjanci się nie pierdolą z favelarzami, najpierw strzelają potem sprawdzają co truchło zajebało albo komu groziło śmiercią, no ale jak ktoś będzie kusił los, szczególnie najebane Ruski albo Wyspiarze i znajdzie się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze to nie twierdzę, że nic mu się nie stanie. Bo i w Warszawie stojąc w dzień na przystanku autobusowym może przyjść starszy pan, który ma na twarzy doszytą facjatę świeżo zamordowanej ofiary i zajebać ci kosę (tak jak było kilka lat temu). Wracają do ruchania latynosek, proponuję ci Meksyk, byłem w Guadalajarze i tam laski, aż same się proszą o ostre wyjebanie w dupe. Jebać truchło Jaruzelskiego! Skurwysyna komucha! To tyle, jakbyś się kiedyś wybierał do Brazylii czy Meksyku to pytaj śmiało, służę poradą, ewentualnie Mariusz może ci udzielić jakiś wskazówek.

• 5
Dołączona grafika

Pelkas

Pelkas

Kumpel seniorra

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów
  • Jaranko:Mid-West

Jak dla mnie Belgia może rozjebać. Co z tego, że nie mają doświadczenia? Takie pierdolenie tylko. Są inne drużyny, które mają doświadczenie, a pewnie wypierdolą się przy wyjściu z grupy. Mistrzostwa Świata to też trochę loteria, jedna bramka może decydować o wszystkim, także nie skreślałbym Belgii tak szybko. Do tego liczę na Chorwatów, na pierwszą trójkę bez szans, ale też mają fajną drużynę. Mój faworyt Brazylia. Powtórzę się, ale przemawiają za nimi: własne podwórko, mocna ekipa i selekcjoner, który już poprowadził tą drużynę po ten puchar.

• 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: O-Dog, piłka, gała, chuj, cwellos, ronaldiiiiiiiinjo