Skocz do zawartości

Welcome to Rap i HipHop Forum | Hip Hop, Rap, RnB
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

Chłopiec, Który Żył Już Kiedyś

- - - - - dokument tvp1 youtube

3 odpowiedzi w tym temacie

matejko102

matejko102

Seniorra człowiek od ruchania dziwek

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1767 postów
  • Jaranko:Truskul
  • Hejtuje:Eastcoast

Dokument o chłopcu, którego dziwne opowieści o poprzednim życiu zaintrygowały naukowców. 4-letni Cameron wielokrotnie opowiadał o drugiej mamie, wymieniał nazwy, imiona i inne detale, których nie mógł znać. Matka dziecka początkowo nie wierzyła w opowieści syna, ale z czasem, kiedy stały się one coraz bardziej szczegółowe i powracały z większą częstotliwością, sprawa zaczęła ją niepokoić. By zweryfikować poprzednie życie Camerona, rodzina wybiera się do miejsca, o którym mówił 

edit

proszę o zmiane nazwy tematu na :chłopiec który zyl juz kiedys.

cos mi sie pokurwilo i wkleilem link z youtube w ramke gdzie trza bylo temat wpisac

• 0

MC Majkel

MC Majkel

PREMJUM USER

• Members
  • 1916 postów
  • Jaranko:Westcoast
  • Hejtuje:Truskul

Oglądałem; na pewno jest to ciekawe. Nie raz słyszałem, że dzieciaki mają fajne właściwości ;) Ale sam nie wiem, co o tym myśleć w sumie.

• 0

R.I.P211102_150079399387_5184643_q.jpg

R.I.P       1V1jl8U.gif

Pennywise

Pennywise

Evil Clown

• Video Mafia
  • 4078 postów

Oglądałem to i czytałem o o tym. Podobno wiele istotnych faktów nie przedstawili w tym dokumencie i naciągnęli całą historię. Jebać Tuska!

• 0
Dołączona grafika

matejko102

matejko102

Seniorra człowiek od ruchania dziwek

• Members
  • 1767 postów
  • Jaranko:Truskul
  • Hejtuje:Eastcoast

niemniej klimacik zajebisty polecam i tak 

kasia tusk