Skocz do zawartości

Welcome to Rap i HipHop Forum | Hip Hop, Rap, RnB
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

Podróże Poza Ciałem/ Out Of Body Experience

- - - - -

2 odpowiedzi w tym temacie

Dope Boy

Dope Boy

Człowiek seniorra

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 534 postów
  • Jaranko:Dirty South
  • Hejtuje:Truskul

• 0
http://www.lastfm.pl/user/DopeBoy90

Pennywise

Pennywise

Evil Clown

• Video Mafia
  • 4078 postów

Sam miałem kiedyś taką przygodę. Kiedyś, gdy przechodziłem rehabilitację w szpitalu spotkałem cienistego człowieka - w ogólne się nie odzywał i nie poruszał, stał w koncie mojej sali. Przez około minutę nie potrafiłem wykrztusić ani słowa, a gdy zebrałem się na odwagę i ruszyłem w jego stronę to wypierdolił przez okno jak bażant z taką prędkością, że na ułamek sekundy w mojej sali pojawił się lekki dym. Nie było słychać żadnego dźwięku, byłem w szoku! Ale gdy stał w rogu sali wyglądał jak ludzka istota, tylko, że nie miał twarzy.

• 0
Dołączona grafika

PedzaceImadlo

PedzaceImadlo

Seniorra człowiek od ruchania dziwek

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3709 postów
  • Jaranko:Dirty South
  • Hejtuje:Truskul

no chuj nie działają filmy  :(

• 0

9IKW5Eh.png

1V1jl8U.gif - jak nie masz lola pod myszka to sobie go zwyczajnie skopiuj ode mnie i wklej w wypowiedzi hehe  1V1jl8U.gif

Dodaj odpowiedź