Skocz do zawartości

Welcome to Rap i HipHop Forum | Hip Hop, Rap, RnB
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Regulamin Forum

Zasady Forum Rapgra.com Poświęć proszę chwilę na zapoznanie się z naszymi regułami. Jeśli zgadzasz się z nimi i chcesz się zarejestrował, kliknij przycisk Zarejestruj. Jeśli nie chcesz się rejestrować, kliknij przycisk Back. Pamiętaj o tym, że redakcja serwisu nie jest odpowiedzialna za posty i tematy zakładane przez użytkowników.
Rapgraforum.com jest przeznaczone dla osób pełnoletnich. Jeżeli nie masz skończonych 18 lat, kliknij przycisk Back. Jeżeli treści prezentowane na forum nie są zgodne z Twoim systemem wartości, nie ma sensu, abyś się rejestrował. Nasi użytkownicy biorą pełną odpowiedzialność za publikowane opinie, materiały oraz kształt prowadzonych dyskusji. Redakcja nie prowadzi moderacji tego forum, reagujemy jednak na wszelkie przejawy łamania zasad rządzących stosunkami międzyludzkimi.
Na forum zabronione jest publikowanie materiałów objętych ochroną wynikającą z prawa autorskiego. Nie znajdziesz tutaj ani polskich albumów, ani linków do nich. Prośby o nie i publikacja tych materiałów kończy się banem i usunięciem konta.
Zakładając konto w naszym serwisie zgadzasz się na to, że będziemy od czasu do czasu informowa Cię o bieżącej działalności naszego forum. Twój adres mailowy nie zostanie przekazany żadnej stronie trzeciej. Jeżeli posty lub tematy znajdujące się na forum w jakiś sposób Cię obrażają lub łamią polskie prawo, skontaktuj się z nami, a my postaramy się, aby te treści zostały przeredagowane lub w ostateczności usunięte. Na reakcję dajemy sobie w takich przypadkach 7 dni roboczych. Rejestrując się na forum Rapgra zgadzasz się z naszą zasadą niepublikowania materiałów chronionych prawem, o ile nie jesteś w posiadaniu licencji do nich. Aby usprawnić działanie naszego serwisu stosujemy pliki cookie, służą one do lepszego dopasowania zawartości naszej strony oraz przekazów reklamowych. Rejestrując się na naszym forum wyrażasz zgodę na instalowanie plików cookie na Twoim komputerze, smartfonie, telefonie i wszystkich innych urządzeniach za pomocą których przeglądasz internet.